Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két mell között alul befeszülö...

Két mell között alul befeszülö vagy összezsugorodo érzés? Valaki érzett màr ilyet?

Figyelt kérdés
Igazàból nem tudom hogy ez szív vagy gyomor. Egyik nap jöttem haza kutyaséltàtatàsból tényleg màr ott voltam a hàzunktól pàr lépésre és valamiért nem tudom miért de szembe jön velem valaki vagy csak elmegy egy autó fura bizsergő apró nyilaló érzés van a hàtamba meg a két mell között alul....azt vettem észre hogy egyre jobban sietek mert nem akartam hogy valaki így megjelenjen mintha egyre jobban generàltam magamat és egyszercsak rohadtul elkezdett fàjni a két mellem között alul felerösödött ami így séta alatt hullàmokba tört ràm ...aztàn egyidőben egy brutàlis itt fogok ôsszesni a hàzunk előtt valahogy sikerült àtmennem az úton de az ájulàsérzetnél fura ízt is éreztem talàn pàr màsodpercig .....nagy nehezen kiszedtem a kulcsot és sikerült bemennem az udvarra mondjuk màr úgy voltam a kutya nem jön eleresztem a poràzt de hàlaistennek nem engedtem el.Amint beértem egész testében remegtem de a fàjo érzet meg az àjulàs dolog azonnal meg is szünt a remegés még bementem a lakàsba megvolt. Mondjuk ez így 5 vagy 10 percnél nem volt több. De olyan mintha szürkébb lenne körülötted minden mintha egy màsik univerzumba kerülnél.
2019. ápr. 6. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Szorongás, pánik. A "másik univerzum" meg a deperszonalizáció.
2019. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!