Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ennyire feledék...

Papics kérdése:

Normális, hogy ennyire feledékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Tényleg nem viccből kérdezem, mert kezdek pánikolni lassan. Már évek óta előfordult egyszer kétszer, hogy lementem a konyhába valamiért, és mire oda értem addigra elfelejtettem miért mentem oda. De mostmár egyre sűrűbben előfordul, ráadásul egymás után is. Úgy értem hirtelen eszembe jut, hogy mit akartam, és mire belekezdek megint elfelejtem. Vagy lehet azért van ez, mert nem alszom eleget? Vagy vitamin hiányom van? Szerintem nincs vitamin hiányom, mert minden este (ha nem felejtem el) szoktam szedni multivitamint. Vagy lehet annak a mellékhatása? Semmi más gyógyszert nem szedek, 18 éves fiú vagyok.

2019. ápr. 6. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szétszórtabb, ezer dolgon agyaló embereknél előfordul. Kiskorom óta ilyen vagyok, és édesapám is. Szeretünk túlgondolkodni, kivesézni dolgokat és a több sávon működő gondolkodás néha ezzel jár ;D Jegyzeteket írok, listákat így koordinálható. Semmi baj, lehet hogy stresszesebb, fáradtabb vagy mint szoktál.
2019. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre hivatkoztam és fogok is. Szerintem semmi különösebb bajom nincs.
2019. ápr. 6. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!