Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok és Frontin...

Pánik beteg vagyok és Frontin 0,5 mg-os gyógyszert szedek, egy napja már elfogyott, nagyon rosszul vagyok, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Utánanéztem és úgy gondolom elvonási tüneteim vannak, pedig 3x0,5 mg-ot szedek, ami az átlagos dózis, amit a pszichiáterem írt elő egy antidepresszáns mellett, most hogy egy napja már nem vettem be, folyamatosan "képzelgek", van egy krónikus autoimmun betegségem, ami miatt szív gyógyszert és vérnyomáscsökkentőket is kell szednem és most kicsit elvesztettem a realitásérzetemet, nem tudom eldönteni, mi az igazi probléma és mi a "képzelt". Nagyon meg vagyok ijedve, holnap mehetek már orvoshoz, de ahogy olvastam vannak akik az sürgősségin kötnek ki. Nem tudom miért írják fel nekem ezt a gyógyszert, ha véletlenül elfogy és még rosszabbul érzem magamat, mint előtte. Pár jó tanács félek kicsit...

2019. ápr. 7. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Remélem már megoldodott a problémád.

Ugye megvan adva az orvosnak az, hogy mikor írhatja ki a következő receptet.

Egyszer voltam úgy, hogy éppen 3 napos ünnep volt, és pont az a nap arra esett, már csak 1 darab vérnyomáscsökkentőm volt.

És nem írta ki, mondván, hogy a gép csak akkor engedi kiírni ha lejárt a 30 nap, amire az előző gyógyszeradagm kiírta.

Beugrottam a sürgősségire elmondtam a problémám, és kértem 3 gyógyszert azt amit szedek, hála istennek adtak is.

2019. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokan élnek ilyn panasszal, egy rokonomat annyira zavarja a fény, hogy még abban a szobában is be kell sötétíteni, ahol nem ő alszik.
2019. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mióta szeded az antidepit és mire?
2019. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És főleg mire szeded a 10-12 féle gyógyszert, ami nyolcvanévesen is sok lenne?
2019. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!