Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A munkahelyemen van egy...

A munkahelyemen van egy öregebb meleg ember aki felakar szedni? (többi lent)

Figyelt kérdés
sziasztok, az a problémám hogy a munkahelyemen van egy ember (majdnem 60 éves én pedig 20) aki egyszer elhívott magához sörözni, és bevallota hogy meleg, és nagyon rám hajt furcsa dolgokat mond nekem, és én teljesen hetero vagyok. csak az a baj hogy én szinte sajnálom őt, persze szerintem elég beteg dolog hogy vasárnap éjfélkor felhív hogy miért nem írok neki vissza facebookon, és a másik hogy szerintem az egy beteg dolog hogy mit szeretne most komolyan egy 20 éves kisgyerektől szinte. tehát ezek nagyon beteg dolgok de olyan dolgot írt nekem hogy szinte könyörgött hogy csak a barátom lehessen, hogy nem akar tőlem semmit csak szívesen megismerne(régebben mondta hogy szerinte az idő mindent megold és hogy az idő múlásával akár több is kialakulhatna). tehát sajnálom szegényt, de közben úgy gondolom hogy ez elég beteg. szerintetek is nagyon beteg vagy ennyire nincsenek barátai haverjai... mit kéne tennem?
2019. ápr. 8. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg. Innentől kezdve, ha fejenall akkor sem lesz eselye nalad. Szerintem, amit muvel az beteges. Ne legyen buntudatod, nem muszaj vele baratkoznod.
2019. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a szó szoros értelmében beteg lenne, inkább csak nagyon magányos, esetleg depressziós, talán szuicid is. Én is sajnálom, mert biztosan nagyon jó lelke van, ha így törődik veled, viszont ha neked ez már kényelmetlen, akkor nyugodtan utasítsd vissza. Ha nem vagy meleg, akkor úgyis csak egy újabb csalódás érné őt, nyugodtan mondd el neki, hogy számodra ez nem megy. Esetleg mondd el neki, hogy tökre nem miatta, hanem egész egyszerűen más az érdeklődési köröd párkapcsolatot és barátságot illetően is.
2019. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok de biztosan nem hajtanék heteró férfire még akkor sem ha bejön. Szerintem mondd meg neki kerek perec, hogy neked nem játszik semmi több max barátság. Ha egyébként szimpatikus és ehhez tudja tartja magát akkor találkozz vele ha akarsz de ne tápláljon hiú ábrándokat. Abból nem sülhet ki jó egyikőtök számára sem.
2019. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!