Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne kotyogjak ki mindent...

Hogyan ne kotyogjak ki mindent és ne jöjjön rám a szófosás, főleg otthon?

Figyelt kérdés
Nagyon hülye vagyok, nagyon.
2019. ápr. 10. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Az őszinteség (nem mások megbántására gondolok!) jó dolog szerintem. :-) De ha nagyon nem akarod, akkor írhatsz naplót, hátha az segít. Vagy csak akkor menj haza, mikor már mindenki elaludt :'D
2019. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néha jobb csendben maradni.
2019. ápr. 10. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem igazán írtad le, hogy mi az amit kikotyogsz? Mások által rádbízott titkok? A saját magánügyeid? Sértések, vélemények amik másokról szólnak? Nem mindegy
2019. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem titkok


Csak vicces sztroik, vagy dolgok, amik velem történtek. Anyámék mindenbe belekötnek, semmit nem szabad nekik elmondanai.

2019. ápr. 10. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Akárhogy is le vagyok pontozva, szerintem nem gáz elmondani, amit valójában te szeretnél is elmondani, merthogy elmondod. Azt pedig tekintsd egy jó kis tanulási folyamatnak, hogy ezekre a belekötésekre hogyan tudsz reagálni, hogyan tudnád ezeket kezelni. Az életben úgyis sok ilyennel találkozik az ember. Amúgy a saját szüleimből kiindulva, ha meg nem mondasz el nekik semmit, akkor meg abba kötnek bele... o.O Nehéz a szülőkkel, ez tény :)
2019. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja hát ezt mind ismerjük...meg kell értetni, hogy más korban élünk, más a normális, vagy ja...kiismerni mibe kötnek bele és nem elmondani épp azt.


Nem tudom nálad mi ez, nálam például az, hogy manapság a legközelebbi barátaival szemét módon besézl az ember, mert akapcsolat megalapozott és mind tisztában vagyunk azzal mit gondol valójában a másik, ezt anyukám képtelen felfogni, és annyit lát belőle, hogy okádék módon beszélünk egymással....ennyi, csak ne lássa.

2019. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!