Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok dolgozni,4 órát se,...

Róbert dávid kérdése:

Nem tudok dolgozni,4 órát se, nem kellek egy nőnek se, skizofréniával diagnosztizáljak mit csináljak?

Figyelt kérdés
azon gondolkodtam hogy van e egyáltalán értelme az életemnek,hogyha mindennap ugyanazt csinálom,és nem tudok kitőrni belőle a betegségem miatt. már sokszor tettem fel itt kérdést gyakorin de sose kaptam értelmes választ. tavaly probáltam dolgozni 4 órába,azt is nagynehezen kin keservesem ledolgoztam,de úgy hogy nem csináltam meg mindent. Nem motivál semmi se,egésznap a gép elött ülök és játszom játékokkal. Az emberek nem foglalkoznak velem,anyukámmal lakom de már ki van tőlem teljesen idegileg hogy semmit nem csinálok. Szedek gyógyszereket de kb olyan mint a c-vitamin,jó nem hallok hangokat,mikor hogy,szoktam azért,de a szorongásom az erős,ha itthon vagyok nem,ha elmegyek itthonról igen. barátnőm sosem volt,vágyom egyre de kinek kell egy kövér munkanélküli csávó. legfeljebb álmodozhatom róla. szerintem az orvosom félre kezel,anyukámat meg egyre inkább nem érdekli hogy beteg vagyok.költöznünk kell a lakásból mert albérlet,zuglóba megyünk.irigykedem mikor látok egy párt az utcán hogy csókoloznak stb,én meg arra gondolok ugyse lesz sose senkim. egy csődnek érzem magamat. Anyukám tart el,playstation 4 meg a gépen szoktam játszani játékokkal,nem járok el sehova mert szorongok. szerintem én hamarosan végzek magammal,ha már lett volna hozzá bátorságom rég megtettem volna. ez a köcsög orvos 5 gyógyszert ad,aztmondja 2 beteg gyógyszerét zabálom,mondom kösz. de csökkenteni nemtudja hogy baszná meg magát. 28/F

2019. ápr. 11. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
Tudjátok nem mindenki hisz ezekben a "betegségekben" több pszichiáter/ pszichológus sem. Mindenki maga dönti el gyógyszereken akar élni és vegetálni vagy normális életet. Vannak más lehetőségek is. Pl. Feldmár intézet.
2019. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!