Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ha egy transznemű embernek van mentális betegsége (Nem, a transzneműség nem az) akkor nem kaphat szakvéleményt? Vagy ez az adott mentális betegségtől függ?

Tudom, hogy például egy skrizofrénnek nem adnak szakvélemyént, de mi van a többivel, pl. Autizmus, nárcizmus, borderline stb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakvélemény, transzneműség

ápr. 17. 02:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nekem például deperszonalizációkor szokott előjönni. Akkor csajnak érzem magamat,és más lesz a szexuális beállítottságom. Nem tudom,hogy ez másnál hogy van,de nálam így van.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/11Időpont ápr. 26. 07:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek kell szólni, hogy a transznemű pszichiáterhez szeretnék, kerülni a Tündérhegyi terápián?
Transz fiúk, lányok! Hol kezdjem?
Most akkor mi vagyok?
Hogy lehet azt feldolgozni, hogy nőnek születtem, pedig férfinak akartam?
Valószínűleg transznemű vagyok de félek?
Átoperált transznemű lehet, szerzetes?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!