Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, ha a...

Mennyire normális, ha a huszas éveim második felében képtelen lennék elköltözni a szülői házból?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 08:12
 1/8 Libers Pertz ***** válasza:
Az már annyira nem normális.
2019. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Milyen értelemben vagy képtelen?

Lenne rá lehetőséged, de nem vágysz rá? Vagy konkrétan félsz egyedül lakni, egyedül intézni a dolgokat?

2019. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen albérletárak és bérek mellett miért ne lenne normális?
2019. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

A Gyakori válaszolói szerint nem, hiszen itt mindenki 12 éves korától albérletben él, egyedül, ráadásul mérnök-sebész-pilóta, informatikázós, havi 3,5M+ÁFA fizuért.


A valódi világban meg igen, mert drága az albérlet, a hitel veszélyes, és ha megfelelőek az otthoni körülmények, akkor miért kellene költözni?

2019. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-4: Mivel a mentális egészség témában szerepel, így valószínűleg nem anyagi okai vannak. Ez nem a veszekedős család rovat :D
2019. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, mennyire normális, de ha ez megnyugtat, én is kb. ugyanezt érzem. Egyik részem baromira szeretne már elmenni, de a másik részem meg rettenetesen fél a magánytól. Nekem sosem volt állandó társaságom, gyakorlatilag az egész kamaszkoromban nem csináltam semmit. Itt legalább megvan az az érzés, hogy még van időm pótolni...
2019. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
27 évesen mérnökként 300 feletti fizuval szintén kilátástalan a helyzetem még pár évig. 30-40 milliós lakásárak vannak a környéken. Ha meg elmennék Albizni akkor meg még lassabban tudnék félre rakni. Hát aki meg ilyen 150 ezreket keres az meg nem is tudom, hogy mit érez.
2019. máj. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most másrészt azt is figyelembe kell venni, hogy leégnek az erdők a Földön, a Nap szétéget mindent. Most lesz-e világvége vagy sem, megyünk a Marsra vagy sem. Minden más eltörpül.
2019. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!