Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtató injekció + gyógyszer...

Nyugtató injekció + gyógyszer (pszichiátriai intézetben) okozhat maradandó butulást, agykárosodást?

Figyelt kérdés

Egyszer bevittek és el akartak altatni estére, ezért adtak gyógyszert amit bevettem + valami nyelv alá szuszpenziót.

Ennek ellenére mivel nem aludtam azonnal el adtak + egy injekciót is.

Erre még emlékszem, ami azután volt arra az 1-2 napra nem, csak arra, hogy ülök a buszon és utazom haza egy másik városból ahova elvileg éjjel átvittek (budapestről veszprémbe átvittek miközben aludtam)

Mai napig nem értem mi volt ez.

Alapvetően rendőrségi fogdán voltam ahol öngyilkossággal fenyegetőztem, így kerültem egy budapesti pszichiátriára, ott altattak el, majd átvittek annak a városnak a kórházába ahol az ügyem volt.

Állítólag ott meghallgatott a bíróság, de erre nem emlékszem. Arra emlékszem, hogy valaki a kezembe nyomja egy apartman névjegykártyáját, hogy ott tudok aludni, ott aludtam, nem emlékszem, hogy egy fillért fizetnem kellett volna, majd reggel felültem egy buszra és hazajöttem.

Elvileg a titkosszolgálat is benne lehetett mert politikailag árnyalt az ügyem.


Ennyi történt, most ami ebből lényeges, az konkrétan az, hogy félek, hogy a nagy dózisú nyugtatók miatt elpusztult az agysejtjeim jó nagy része mert azóta tompábbnak érzem magam.


2019. ápr. 17. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. De meséld már el ezt a sztorit részletesebben, mert nagyon érdekel.
2019. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!