Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pedofíliából ki lehet...

A pedofíliából ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés
Egy ideje pedofil hajlamokat vettem észre magamon, 18 éves fiú vagyok, és nagyon szégyellem de egy pár napja maszturbáltam egy videóra amiben egy 11 éves lány volt és nagyon szeretnék meggyógyulni mert érzem hogy ez nem egészséges. Van erre remény?

2019. ápr. 18. 16:59
 1/7 anonim válasza:
0%

Az hogy a meztelen lány testre "izgulsz"tehát nem magára a lányra, hanem a meztelenségre az hogy milyen . Ilyen létezik és ez még nem pedofilia pláne kamaszkorban. azzal nincs probléma. Ha viszont akár ruhástul önmagában a lány a 11 éves lány tetszik, és ilyen erkölcstelen gondolataid vannak, tehát ugyis hogy ruhában van, na az már pedofilia és azt a törvény súlyosan bünteti. Én úgy büntetném hogy levágatnám az embernek a fa..át aztán minimum 50 év börtön izmos pasik között :D

De maga az hogy a meztelenségre izgulsz, ez ilyen korban normális.

2019. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor számít pedofíliának,ha állandóan erre gondolsz,és felizgulsz rá. Pl. Megnézel egy kislányt az utcán vagy ilyesmi. Az hogy egyszer maszturbáltál rá,még nem jelent semmit. A saját korosztályoddal hogy állsz? Sikered van náluk? Mert általában a pedofilok sikertelenek a saját korosztályuknál,és ezért irányul a fiatalabb korosztályhoz. Emiatt alakul ki a pedofília,vagy azért mert visszafejlődött személyiséggel rendelkezel.
2019. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyerekek vonzanak, akkor vagy "igazi" pedofil és abból sajnos nem igazán lehet kigyógyulni. Ha felnőttek is tetszenek, akkor nincs gond ezzel, nem is kell belőle "kigyógyulni", ha csak a fantázia szintjén van benned ez a vonzódás.
2019. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Reméljük csak kanos zavart tini vagy.

Próbálkozz a saját korosztályoddal , és ha számít a segged akkor mindenképp 14+ lánnyal foglalkozz.

Ha böri be vagy javító a kerülsz szetb@sszak vagy a segged vagy a fejed. Vagy így szép sorba mindkettőt . Bent nem nagyon szívlelik az ilyeneket ..

Szóval próbálj változtatni . Mondjuk próbálj prostit. Egy szép csinos huszonévest vagy egy csocsos nőies milfet.

2019. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jóvan már, akkor én is pedofil vagyok mert egy tíz évvel fiatalabb lányba lettem szerelmes huszonévesen és a feleségem lett? Nekem is tetszettek a 11-12 éves fejlettebb lányok tini koromban és sok fiúnak is.
2019. ápr. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Óriási különbség, hogy valakinek tetszenek a 11-12 éves lányok, de uralkodik magán, vagy nem.

Pedofil esetében pedig nem az az igazán nagy baj, hogy a gyerekek tetszenek neki, hanem hogy a lelkileg kiszolgáltatott, gyengébb személyiségű emberek. Enyhe esetben pl. a pedofil beéri egy testileg vagy akár lelkileg is fejletlen gyermeteg, de cselekvőképessége birtokában levő felnőttel.

Ez törtvényes és ez nem is betegség, talán még nem is pedofília a neve, max. csak hasonló.

Ugyanakkor célszerű elmenni pszichológushoz, mert ez sima személyiségzavar, önértékelési zavar s mint minden betegségből az elején könnyebb kigyógyulni belőle, mint később.

2019. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!