Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Ti hogyan...

Pánikbetegek! Ti hogyan tudtátok legyőzni a pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
Általában ilyenkor kapkodom a levegőt,vagy próbálok nagy levegőket venni, és a tüdőmnél valami szúrást érzek. Illetve szédülök nagyon erősen. Aludni sem tudok,mert felébredek,és rám tör. Volt olyan erős is,hogy azt hittem elájulok.
2019. ápr. 19. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két módon. Egyrészt szándékosan gyakoroltam a rázós helyzeteket, hogy hozzászokjak. A másik, meg hogy már csak fizikailag pánikolok, de lelkileg nyugodt maradok. Sok rohamot úgy kihordtam lábon, hogy senki észre se vette, hogy bármi bajom lenne. Max kicsit sóhajtoztam, meg vert a víz, de kb ennyi.
2019. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha valamit meg kell csinálni megcsinálom. Max közben pánikrohamom lesz/van. Majd elmúlik....kb. úgy tudom jellemezni mikor valaki megbotlik futás közben....aztán fut tovább. Rossz...de mit tudok csinálni. Nekem a tojok rá megoldás vált be a legjobban. Rosszul vagyok de csinálom a dolgom. Mióta így állok hozzá gyakrabban múlik el közben. El kell terelni a gondolatokat. Erre jó ha vannak céljaid és folyton teszel értük.Ha ülsz és várod, hogy jobb legyen a tüneteket figyelve az a legrosszabb.
2019. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A panikrohamot relaxacios legzesgyakorlattal, gondolalassito technikakkal kezeltem, ezek azonnali segitseget nyujtottak.

A panikbeteseget, segitseggel, barati beszelgetesekkel es hosszu belso parbeszedekkel, amiket sajat magammal folytattam. Mitol felek az eletemben, mi a helyzet velem, mit szeretek, mit nem szeretek az eletemben, mit akarok elerni, mi akadalyoz, kivel szeretek lenni, kivel nem. Legy nagyon oszinte magadhoz, tedd le a lelki terheidet, amiket nem szivesen, csak megszokasbol vagy kenyszerbol cipelsz. Ha az orvosok kizarjak, hogy fizikai betegseged van, ez segiteni fog. Ha tisztaban vagy a felelmeiddel, erzeseiddel, akkor meg ha nem is tudsz mindent azonnal megoldani, az hogy atlatod az eleted, mint egy terkepet, megnyugvast hoz. Kovetkezo lepes a dontes es a cselekves, ha keszen allsz ra.


Szoritunk neked, meg tudsz gyogyulni.

2019. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!