Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valakinek hasonló? (Xanax)

Volt valakinek hasonló? (Xanax)

Figyelt kérdés
Szóval 18/l és ~3,5 éve szedem. Az orvosom múltkor úgy döntött, hogy nem írja fel! Teljesen indoklás nélkül.(Bízhatok benne ezután? A másik 2 gyógyszeremet se írta fel!) Nagyon felelőtlenül járt el, napi 2mg volt felírva. Emellett nekem ~7mg(!)-os toleranciám volt mikor nála voltam és közölte, hogy nem írja fel! Én pedig irtó dühös voltam rá! Attól féltem, hogy ekkora tolerancia mellett életveszélybe kerülhetek ha egyszer csak nincs. Ez a félelem szerintem jogos is, de meglepő módon nem volt ilyen. A hatodik tiszta estemen volt fejfájásom(kellett rá cataflam). Aztán pont semmi elvonási tünetem nem volt! Már eltelt több mint egy hónap és totál lusta voltam bármit is tenni a Xanaxért. Jelenleg semmi bajom, de szívesen folytatnám a szedését. Most akkor váltsak orvost, vagy mi? És..mégis hogy nem érzek semmit?! Nem szenvedek tőle. Pedig baromira pontosan számoltam a toleranciát, ott volt a 7mg! Mégis mit érdemes tenni? Utóirat: Nem szeretnék leszokni; de van egy ember, aki szeretné, ha leszoknék.. És ő olyan, akiért meg is tenném(ha soha nem veszítem el). Nekem ő fontosabb mint a saját életem, szóval a "ne másért, magadért" valaszok kíméljenek! Magamért sose tenném, gyűlölöm magam!(Nem, nem megyek terápiára.) 5 diagnózissal 100 év se lenne elég hozzám. 2 kapásból olyan, amit nagyon nehéz kezelni. Egyikhez minimum a 6 év terápia, a másik meg gyógyíthatatlan.

2019. ápr. 21. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dokid megkattant. Írtam privátot.
2019. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Ez full kamu.

14-15 éves gyereknek nem irnak fel napi 2 mg xanaxot,

Mert kb aki zárt osztályon pszhiatrián fekszik ennyit.

Tudom voltam ott. A másik hogy minden ilyen gyógyszernek a beállitása komoly munka, ugyanigy a leállitása is.

Nincs olyan nem irja fel egyik alkalomról a másikra, meg a másik kettőt se! Még akkor se ha rájött amit irsz hogy nem akarsz leszokni róla, azaz függő vagy....

De ez amit leirtál és előadtad az full kitalált hiszti.

Kamu!

2019. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szeretném, hogy kamu legyen. 3 éve még csak negyed ennyi volt írva. Szerinted nem szoktam hozzá ennyi idő alatt? És baromira írnak, rengeteg fiatal szedi. Álomvilágban élsz.. Egyre több a mentálisan sérült gyerek
2019. ápr. 22. 10:57
 14/19 anonim ***** válasza:
van egy rossz hirem. 2 hónap után jöttek a borzalmas elvonási tünetek nekem. Egyébként meg én is gyerek voltam és napi 2 *2 mg xanax volt a napi kajám.
2019. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2019. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Néhány kedves válasz miatt komolyan belegondoltam abba, hogy az a személy nekem mennyire fontos. Ezek miatt nem irattam fel, el se mentem az orvoshoz az időpontra. Még nem bántam meg.
2019. máj. 5. 14:56
 17/19 anonim ***** válasza:

fu egyrészt kemény ez az egész sztori. másrészt ha vágysz segítségre,akkor én mindenképp felkeresnék egy másik pszichiátert. de egyebkent, ahogy írtad van egy személy aki fontosabb mindennél. ez mindneképpen jó!! mert szerintem ez sokkal jobban építhet is mint egy egy pszichiáter vgy terápia. azt azért ne felejtsd el-és ezért lefognak pontozni,de nem baj- hogy ne félj,mert már sose fogod elveszteni. ha bármi történne a szívedben örökre ott marad. és akkor is lehet még ugyanilyen fontos és megtehetsz érte bmit. Ő érte. Én kamasz koromba nemtudtam senkibe kapaszkodni 13 évesen. a dédéim vlt a legfontosabb. meghalt. de örökre itt van velem és mai napig sok eröt ad. és akkor mikor teljesen egyedül vltm,mégse voltam,mert ö ott vlt velem,és miatta nem lettem drogos utca gyerek. pedig lehettem vna. de nem! Helyette inkább tanultam! és most művelt ember lettem,aki szereti a szakmaját! :) és nekem is van olyan ember aki kb mindennel fontosabb :)!! szerintem amugy sok mindenkinek van ilyen. és ez jó!! De amugy tényleg ilyen szereket meg nem egyik pillanatról a másikra kellett vna abbahagynod. komolyan néha nem értem az orvosokat.... kb megbolondulnak vgy nem is tudom. föleg a psy-k. legközelebb szerintem kérj a háziorvostól.ö is felírhat amugy benzo-t... de nem lesz legközelebb mert nem érdemes visszaszokni!!! és tényleg szerintem ha hianyzik h vmit bevegyel a magne b6 jo. vgy sima b vitamin complex. bioextra b vitamin komplex 100 dbos,1000 ft a patikaba. még szorongas csokkentonek is jo.

ui.ha nem akarsz terapiara menni nem menj. igazabol csak akkor van értelme ha te is akarod a gyogyulást.

amugy gondolom az egyik diagnozis anorexia is lesz. 47 lg vgy es fogyozol. ne tedd!! tudom mirol beszelek.en is az vgyk/vltm. én pl azert eszem mert megigertem vkinek. :) és ennyi. :) meg mert erös fajdalom csillapitokat eszem es jo lenne ha nem vérezne be agyomrom-de ez már más téma.....

2019. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem anorexia.
2019. máj. 21. 22:07
 19/19 anonim ***** válasza:
értem. akkor bocsi, a roszz feltételezésért. és vigyazz magadra kérlek!!! :) kitartás!
2019. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!