Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan be vagyok rúgva, és...

Állandóan be vagyok rúgva, és általába másnap nem emlékszem dolgokra. Ekkor ez gáz már?

Figyelt kérdés
Mindig egy idő után nem emlékszem semmire. Ma is úgy ébredtem hogy nem tudom mit csináltam tegnap este kb 6 órától. Egész nap ittam, csak este kicsit többet. Reggelenként sörrel indítok, de mikor elkezdek inni valami töményet, utána már nem bírom. Úgy 8 liter sört meg egy kis töményet iszok meg naponta. Ez soknak számít?

2019. ápr. 25. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Rettentően sokat iszol!!! Iszonyúan sokat!!!

Ha változtatni akarsz, kezeltesd magad orvossal!

2019. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent nagyon jól csinálsz, ne hagyd abba! Hamarosan elhalálozol, így egy alkesszal kevesebb lesz.
2019. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Épp a halálodon dolgozol és elég jó úton haladsz felé. Nem lennék a májad (meg a szíved meg a veséd, na meg az agyad) helyébe...
2019. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meglehetősen sok. Szerencsére az emberi szervezet remekül van összerakva, nem olyan könnyen adja be a kulcsot. Mindazonáltal évtizedekig ne folytasd ezt az életmódot. Keress helyette valami értelmes elfoglaltságot magadnak.

Valamikor én is megittam az árvák könnyét is, amikor annak volt itt az ideje. De 27 éve absztinens vagyok, de biz' isten örülök, hogy annyi minden mellett ez is belefért az életembe.

2019. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na megvagy még?
2020. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!