Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit csináljak, nem...

Nem tudom mit csináljak, nem tudok senkivel beszélni, az őrület szélén vagyok, állandóan aggódok. Elegem van mimdemből nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kell fordulni
2019. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod? Leírtad a problémádat. Ezen orvos tud segíteni. El kell menned a háziorvosodhoz, és kérsz beutalót az idegosztályra. Ott kérsz időpontot pszichiáterhez, és ő ad gyógyszert, és terápiát.
2019. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell a háziorvosodhoz menned. Elmész a rendelőbe és a betegirányításnál kérsz időpontot a pszichiátriára.
2019. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondhatom el senkinek, mondd el tehát mindenkinek! Írd ki itt magadból, mi bánt, hiszen senki nem tudja ki vagy. Akár kommentben akár privátban, amelyik neked jobb.

Ha kiírod, valójában mi bánt, lehet, többek tanáccsal tudnak szolgálni, hogyan tovább, mit tehetsz a megoldás érdekében.

2019. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!