Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen havi támogatást kaphato...

Milyen havi támogatást kaphatok rehabilitációm alatt? A rokkantsági nyugdíj mikor adható? hálás lennék a tanácsokért. 37/F

Figyelt kérdés
Jelenleg hosszú távú pszichátriai rehabilitáción vagyok,havonta szeretnék pénzügyi támogatást kapni.A szüleim is már megvannak szorulva...rengeteget segítettek.1 éve szilánkosra tört a bokám,jelenleg is nagyon nehéz sétálni,mozogni vele,és több éve állok pszihátriai kezelés alatt.depresszióm,pánikbetegségem,szociális fóbiám,Bipoláris affektív zavarom,nem meghatározott személyiség zavarom van,melyek bekorlátozzák munkába állásomat.Kapok gyógyszereket,igyekszem fejlődni,de nem csak a gyógyszerektől várom a javulást.

2019. ápr. 25. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanebben a helyzetben vagyok, a kórházban az állapotomra való tekintettel, a drága doktornő, elindította nekem a leszázalékolást. Azóta sikerült, kapok pénzt, és még munkahelyem is lett. Négy órás rehab munka. Rokkantsági nyugdíjat akkor kaphatsz ha öt év össze függő munkaviszonyod van volt. 1095 nap konkrétan. Akkor kaphatsz 37.800 Ft-t. De igényelhetsz közgyógy kártyát is, amiről tizenkét ezer forintig, megvásárolhatsz bármilyen gyógyszert vagy gyógyászati segédeszközt. Egézség károsodottaknak járó szociális juttatás is van, amit szintén igényelhetsz. Aktív kórúak ellátása módosított változata, az olyanoknak mint mi. Kapásból ennyi jut eszembe, de te is rákérdezhetsz a pszihiáterednél.
2019. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Mit jelent az,hogy öt éves folyamatos munkaviszony,1095 nap?


Milyen problémára kaptad meg a rokkantságit?

2019. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!