Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok a pszichiáterekről?

Mit gondoltok a pszichiáterekről?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm őket!

Csak gyógyszerrel akarnak tele tömni!!!

Először elhitetik,hogy megértenek,segíteni szeretnének,aztán rájössz,hogy ennek az ellenkezői.

Elvárják,hogy én minden dolgot mondjak el magamról (akármilyen kínos is).Erre mikor te kérdezel az ő életükről,érzéseikről annyi a válaszuk,hogy én vagyok fontos.És nem mondanak semmit!

Ez aztán az együttműködés,meg a bizalom...Mondhatom...😣

Ti mit gondoltok róluk?(ha emberszámba vehetőek...?)

(Elcseszték az egész életemet!)

Monhatom többes számba,mivel nem egynél voltam.



2019. ápr. 27. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Fogyatékos barom vagy. Mi közöd a pszichiáter élethez, gyökérke? Az egy orvos. Ha a sebész kiveszi a vakbeled, akkor te is ki akaros venni az övét? Ha a nőgyógyász beléd nyúl, akkor te is benyúlsz neki?


Gyógyszerrel tömnek? Mondjuk téged kéne is, h ilyen kretén vagy. Nyilván pszichoterápiáról még nem hallottál, mert oylan sötét vagy, mint az éjszaka...


Menjél el a szcientológusokhoz, azok majd jól megveregetik a válladat és egyetértenek veled h a pszichiáterek milyen gonoszak, aztán meg majd úgy megauditálnak, h egy fillér sem marad a zsebedben és még ennél is elcseszettebb leszel, már ha az lehetséges...

2019. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát,te is aztán egy igazán kedves ember lehetsz...

Amit én kérdezek-kérdeztem-kérdezné tőlük az maximum annyi,hogy neki(-k) voltak e valamikor is egy kicsit hasonló ptoblémáik,mit gondol rólam?,hány éves?,miért lett pszichiáter.

Eszembe se jutna olyan dolgot kérdezni tőlük amiből bajuk lehet/kellemetlen helyzetbe kerülhetnek.

A pszichológusok teljesen más tészta...

No,ők azok akik tényleg segíteni akarnak!

2019. ápr. 27. 22:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Másrészt olyan betegséggel diagnosztizáltak,amihez semmiféle közöm sincs!
2019. ápr. 27. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos ilyenek a pszichiáterek. Nem őrültél meg. Az első válaszoló egy arrogáns barom.
2019. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem megmentette konkrétan a kórházban, aki kezelt és nem akart gyógyszerekkel tömni, ezt mondta is. Volt pszihoterápia is, de mivel az nem volt elég így egy hét benntlét után írt fel antidepresszáns tablettát ami mellett nem vagyok rosszul. Azóta is ezt szedem. Rekurrens depresszió alkalmazkodási zavarok visszatérő depresszió, elkerülő személyiség zavar. Szociális fóbia OCD, bipoláris depresszió. 24/N
2019. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az életemet
2019. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden tiszteletem a rendes pszichiátereké!

Még írhattok!

Mindenki véleménye érdekel😉

2019. ápr. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!