Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan emberről akiről csak annyit tudnátok, hogy skizoaffektív és lány?

Figyelt kérdés

Összejönnétek vele?Félnétek tőle?Barátkoznátok vele?

Nem kell játszani az álszentet!

Azt írjátok le amit tényleg gondoltok!



2019. ápr. 28. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nem ez az első dolog amit megtudok egy vadidegen emberről, tehát nem ez alapján ítélem meg.
2019. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus lenne, akkor barátkoznék vele, ha nem, akkor nem. Ha tetszene, és én is neki, akkor összejönnék vele. Ha nem, akkor nem. Cseppet se érdekel a mentális betegsége, másoknak is van. Igazi pszichopaták szaladgálnak szabadon, meg vezetnek autót.
2019. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én bipoláris vagyok, és szociális fóbiás, és barátkoznék olyanokkal, akik betegek. A legtöbb barátom valamilyen mentális gonddal küzd. Az egyik paranoid skizofrén, a másiknak többszörös személyiség zavara van. A harmadik pánikbeteg, a negyedik súlyosan depressziós stb stb. Szal ez nem számít szerintem. Én szociális csődtömeg vagyok, szociális fóbia, OCD bipoláris depresszió, elkerülő személyiség zavar, rekurrens depresszió alkalmazkodási zavarok. Ezek a bajaim.
2019. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
en nem. nem is a hanghallasok miatt vagy az egyeb teveszmek miatt, de ez erosen kihatna a hangulatara es a viselkedesere is. aztan lehet, h emelle tarsul valami szemelyisegzavar is mivel altalaban szokott, szoval nem. baratkozni igen, de nem jonnek vele ossze. nekem egy eleten keresztul sok lenne ez a dolog, ha esetleg meg a hazassag is szobajonne. nekem is van problemam ott fent fejben, de nem ennyire sulyos es mivel a gyogyulashoz kozeledek, minnel messzebre akarok kerulni az ilyen tarsasagtol
2019. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beteges, ha valaki szándékosan ilyen lánnyal akar összejönni.

Én nem tudatosan, de mindig megtalálom az ilyen személyeket, zsák a foltját..csak nálam nem ennyire súlyos.

2019. ápr. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!