Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ködös elme marihuánától?

Big Omikron kérdése:

Ködös elme marihuánától?

Figyelt kérdés
Két éve rövid megszakításokkal heti szinten fogyasztok (szívok) marihuánát. Az elmémet már több mint egy éve ködösnek érzem (nehéz rendesen elmagyarázni ezt az érzést de olyan mintha ködbe burkolózna az agyam) és komoly problémák vannak a memóriámmal és a koncentrációmmal. Most volt egy hónapos szünetem de a tünetek nem múltak el, maximum enyhültek. Az lenne a kérdésem hogy tapasztaltatok-e ködös elmét ilyen hosszú időn keresztül és ha igen akkor elmúltak-e a tünetek egy hosszabb szünet után? Az a félelmem hogy örökre károsult az agyam. Jól jönnének tippek hogy mivel ellensúlyozzam vagy tüntessem el ezeket a tüneteket. (Fölényeskedő válaszokat pedig nem kérek, tudom hogy nem kellett volna ennyit szívnom és hogy az első dolog az hogy leteszem a marihuánát)

#fű #marihuána #Ködös elme
2019. ápr. 30. 23:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd abba. Nem mindenkinek valo a fu. Esetleg egy pszichologus segithetne szerintem,de nem hiszem, hogy komoly problemad lenne. Irtad, hogy a tunetek enyhultek az 1 honapos szunet utan, tehat mindenkeppen hagyd el a cuccot. :)
2019. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Es ne ragodj a problemadon, kapcsolodj ki, ne gondolkozz ezen. Sokszor csak bekepzelik az ilyen problemakat az emberek. Jobbulast :)
2019. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én 4 éve minden aldott nap tobb jointot elszivok,es nem tapasztaltam kulonosebb karosodasokat egyenlore.csak az elalvas es az eves nem megy nelkule.De nekem 4 eve nem mult el 2 egymast koveto nap ugy hogy ne szivtam volna.
2019. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Fincsi füvecske jót tesz a búrádnak!!! Szíjjad csak tovább!!! 😂😂😂
2019. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!