Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van hatásos módszer a tudatala...

Van hatásos módszer a tudatalatti dolgok felszínre hozására?

Figyelt kérdés
Folyamatosan szorongok, de azt hiszem már elvesztettem a fonalat, az elején még megvolt, de már azt az okot távolinak érzem. Hogy deríthetném ki mi a baj?
2019. máj. 3. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
pszichologussal. a tudatalatti dolgokat nem veletlenul nem tudod felszinre hozni. hipnoterapia amivel lehet, de nem eri meg. ami el van nyomva az azert van, mert nem tudnad feldolgozni, ha elojonne. konkretan olyan mertekure is nohet a szorongasod es lehetsz rosszul, h teljesen belerokkansz. ongyilkossag is elofordulhat akar. nalam is van elnyomott trauma ami csak szorongasba es testi tunetekbe jon elo, es a leghalvanyabb emlek is borzalmas kinnal jar. egyszer almomban beugrott egy konkret emlek es annyira hevesen kezdett el verni anszivem es fajt a mellkasom, h azt hittem meghalok. szoval inkabb ne kiserletezgess.
2019. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó de,a z amit te is írsz...ezek alól jó lenne felszabadulni, még ha átmenetileg nagoyn fáj is, hosszú távon megérné megszabadulni tőle.
2019. máj. 3. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz. Én kineziológusnál jártam, aki segített feltárni a szorongásaim gyökerét és oldásokkal kiszedte belőlem. Hajrá! :-)
2019. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!