Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne hatásos a pánikbetegs...

Mi lenne hatásos a pánikbetegség ellen?

Figyelt kérdés
Egyre több van,és egyre erősebb.
2019. márc. 5. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyre előbb el kellene menni az orvoshoz.
2019. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pánik nem más, mint az idegrendszer túlfeszültsége. Ezt kell levezetni, és az idegrendszert megnyugtatni. Sport, jóga, relaxálás, meditálás
2019. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legjobb amit a 2-es javasol. nem tudom milyen súlyos, de ha eléggé (naponta vannak) akkor pszichiáter ==> nyugtató, antidepresszáns - utóbbit csak végső esetben javaslom. a stressz forrást kell megszüntetned a pánikbetegség csak tünet, az ok pedig a stressz és a szorongás
2019. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, ha ez ilyen egyszerű lenne, 2-es.

De nem az. Szedj antidepresszáns, átkozom magam, amíg évekig halogattam, mert hittem az ilyen lightos megoldásokban.

2019. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit a 2-es vàlaszoló ír valóban jó! Viszont az hoszabb idő. De kezd el!! Neten talalsz fent rengeteg relaxàciót és hasonló dolgokat! Ha viszont elviselhetetlen és nem tudod leküzdeni, akkor gyógyszer muszáj!!

Én most vagyok túl a 6. pszihológiai terápián... Jobb tőle, de lejàr már. Viszont mondta a pszihológus, hogy ha vissza esek hívjam és ad pár terápiát még. Viszont ő is azt javasolta nekem, hogy szedjek kis gyógyszert amit a pszihiáter felírt. Igaza van sajnos! Mert itthon, boltba, társaságba, munkàba és bàrhol jelentkezik a tünet! Szörnyű!! :(

2019. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!