Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó pszichológust keresek...

Jó pszichológust keresek Budapesten belül. Tudnátok ajánlani ilyet? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, Igazából már hónapok óta keresem a megfelelő pszichológust, de sajnos eddig nem találtam meg. Határozott, korrekt személyiségű, megfelelő értékrendű pszichológust keresek. Nem olyat, aki frissen jött ki az egyetemről, hanem aki tapasztaltabb, tehát mondjuk minimum 35-40 év körüli és talán elsősorban férfit tudok elképzelni, de persze női pszichológust sem zárok ki. A határozott személyiség nagyon fontos számomra. Talán a kognitív terápia már nem elegendő nekem, hanem szükséges, hogy "mélyebbre" menjünk. (Mert a sebeim túl mélyek, túl régiek és ugyanazokat a köröket futom hosszú ideje.) Örülnék, ha a pszichológus képzett lenne csoportterápia ügyében is, bár kezdetben mindenképp egyéni terápia a cél. Ha ajánlotok valakit, kérlek szépen, írjátok le, miért ajánljátok őt. (Mert egy névből és egy telefonszámból sajnos nem sokat tudok meg.) Segítségeteket nagyon szépen köszönöm előre is!

2019. máj. 4. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2019. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a YouTube-on az"Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot.
2019. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kiss Tibor Cece, Együd Péter


Mert megfelelnek a leìrásodnak: Tapasztaltak, határozottak, és csoportterápiát is vezetnek. (Ők nem pszichológusok, pszichoterapeuta, és pszichoterapeuta-jelolt)

2019. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Matthaeidesz Zoltán. Én az életemet köszönhetem neki. Teljesen illik rá a leírásod, ő egy igazán jó ember.

Mellesleg pszichiáter is, de nem orvosként praktizál.

2019. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Kedves Utolsó! Privátban írtam Neked.

Ha bárki, aki olvassa ezt és tud egy valóban jó pszichológust, akire ráillenek a fentiek, kérem, írja le a nevét és azt is, hogy miért ajánlja. Nagyon köszönöm!

2019. máj. 16. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Cece tök jó, ha pszichés bajodra kell segítség
2019. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Együd Péter végzettsége: "klinikai és mentálhigiéniai felnőtt szakpszichológus" tehát pszichológus.
2019. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cece is pszichológus alapvégzettségű és van klinikai szakvizsgája is hozzá.
2019. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cece már pszichoteraputa, Péter pedig jelölt. Egyikük sem "sima" pszichológus.
2019. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Sima pszichológus végzettsége , minden pszichológusnak van, ezekre lehet szakvizsgázni phD-zni, mind a kettő aki fel van sorolva pszichológus szakon végzett , tehát pszichológus, ráadásul klinikai szakvizsgájuk is van, de a pszichoterapeuta képzést is végzik vagy már végeztek,


Attól még, hogy elvégzi valaki a pszichoterapeuta képzést és levizsgázik ott, nem szűnik meg az a tény, hogy pszichológusként végeztek.

-.-

2019. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!