Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongtál már annyira, hogy...

Szorongtál már annyira, hogy elhatároztad, hogy véget vetsz neki és normális emberként fogod élni az életed mostantól?

Figyelt kérdés
Tehát, amikor már a belső nyomás amit magadnak gyártasz annyira erős, hogy már egyszerűen azt mondod, elég a hülyeségből. Elengedsz mindent, és csak mondhatni lebegsz, nem küzdesz, elfogadod a dolgokat, és lassan nyugodtan haladsz előre

2019. máj. 13. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én gy kezdtem el kigyógyulni a szorongásos hipochondriából.


Azt mondtam magamnak, hogy most már elég: még ha beledöglök is, nem fogom anyámasszonykatonájaként végigreszketni az életemet, hogy mi történhet(ne).

2019. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azonosultam" a szorongásrohamokkal és egyszer csak csökkenni kezdtek!!!


(Máig az az egyik legszebb emlékem, ahogy elbántam ezekkel a rossz érzésekkel...)

2019. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Aztán egy-két hétig sikerült is. Majd visszaestem. Aztán ismét sikerült. Illetve azt hittem, hogy sikerült. De egyébként nem, csak mint kiderült, a bipoláris zavar játszadozik velem...
2019. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3mas én majd megörültem telen,


Személyes+meló kikészített.. most ahogy kezdtem nyomtatni a vitaminokat extrém egészségesen enni és meditálni napi szinten, komolyan venni az alvasigenyemet


Gyakrabban hazamenni a családhoz , élvezni a napot


Ezek durván segitettek

2019. máj. 15. 08:39
 5/6 A kérdező kommentje:
*személyes gondok
2019. máj. 15. 08:39
 6/6 A kérdező kommentje:
2es igen amikor "meghajolsz" és nem kezdesz ellene az nagyon durván segit
2019. máj. 15. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!