Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Miért jönnek rám ilyen érzések?

Például felkelek az éjszaka közepén és rám jön egy olyan pánik, hogy 1 perc alatt körbe kell sétálnom a várost, vagy számoljam meg az összes házat a világon és ehhez hasonlók. És bepánikolok teljesen, hogy nem tudom megtenni. Főleg éjszaka jön rám és nem tudok vissza aludni hiába nyugtatom magam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pánik, pánikroham, depresszió, pszichológus, félelem, alvás, alvászavar, éjszaka

máj. 15. 22:43  Privát üzenet  

A válasz

Szia!

Jársz pszichológushoz? Ha nem akkor sürgősen menj el, ő lehet/biztos higy tud segíteni :)

Amúgy meg az elég furcsa "tulajdonság", meg soha nem hallottam ilyenről.

Mióta vannak ilyen érzéseid?

Nem történt valami olyan esemény amire így reagálsz?

# 1/2Időpont máj. 16. 21:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Régen jártam pszichológushoz. 1 éve tart kb.

# 2/2Időpont máj. 16. 23:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sajnos nem a legjobbak a fogaim. (sok gyökérkezelt és egyet elvesztettem) Viszont elég jó ösztöndíjak jönnek a suliból. Ezt a pénzt az egyik oldal implantátumra cserélésére...
Semmi életkedvem nincsen, nem szeretek élni, állandóan a negativ érzések jönnek fel, ha új az érzés rögtön negativvá válik. Nem tudom hogy hogy tudnék változtatni?
Belőletek milyen gondolatok, érzések jönnek ilyenkor elő?
Arra kérhetem a pszichológust, hogy a terápia alatt zenét hallgassak, mert csak attól jönnek az érzések?
A vágy, az akarat és a hit érzések. Honnan jönnek ezek az érzések? Hogyan tudom beazonosítani? Hogyan uralkodhatok rajtuk egyszerűen?
Néhány napja olyan érdekes rezgésszerű dolgokat produkál a kisbabám, elvileg a feje felől jönnek ezek az érzések-hanghullámok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!