Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Te mit csinálnál, ha a szomszé...

Te mit csinálnál, ha a szomszéd gyerekek haverja beszólogatna idős, demens anyukádnak?

Figyelt kérdés

Sajnos anyukám is hibás,mert odament hozzájuk a kerítéshez, hiába mondtam neki, hogy jöjjön onnan. Azt hittem legalább az udvaron nyugodtan lehet, nem zavar senkit, de tévedtem. Középsúlyos beteg, néha azt se tudja, hogy mit beszél, és gyakran énekelget.

A szomszédba meg jött egy roma 10 év körüli gyerek, aki visszaszólogatott neki, egyre bátrabban, és egyre keményebben. Hogy tudja e mi az a vodka, be van-e rúgva. Meg egyértelmű volt, hogy kiparodizálja, ahogy énekel. Ja, és azt is kérdezte, hogy nem -e a bolondok házából jött-e? Mit lehet az ilyen gyerekekkel csinálni? Aki ráadásul a szomszéd gyerekek vendégeként ilyen sokat megenged magának? A szomszéd gyerekek rendesek, de ők is röhögtek a vendéggyerek beszólásain.



2019. máj. 19. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni a szomszéd szülőkkel első sorban. ha nem működik, kerítés megcsinálása kellő magasra és zártra.
2019. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne kérdés, hogy lecsesszem a kis taknyost..nem is értem, hogy ha ott voltál akkor miért nem szóltál rá?! Kell beszélni a szomszédaiddal, hogy ez van, vagy akkor átmenni amikor hozzák vagy viszik el a gyereket és egyből az ő szüleivel beszélni.
2019. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Mit csinálnék? Átmennék hozzájuk és először lenyalnék egy fülest a 2 szülőnek majd a büdös kölküknek is. Utána majd elgondolkozhatnak, mit csináltak rosszul.
2019. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Csak kíváncsi voltam más véleményére is. Beszéltem a gyerekekkel is, meg a szomszéd gyerekek apukájával. De most már kicsit tartok a roma gyerek szüleitől, mert ő lehet másképp adja elő nekik.

Egyébként két nap is beszólt neki. Az első nap még hagytam, amikor még csak részegnek nevezte. De ma már nem tudtam szó nélkül hagyni, mikor azt kérdezte anyukámtól, hogy nem a diliházból jött-e? Kerítés jórészt be van futtatva vadszőlővel, borostyánnal, és most nekikezdtem egy téglakerítés résznek. De elég hosszú kerítés, mert oldalsó szomszédok vagyunk, úgy 45-50 méter. Figyelni meg mindig nem tudok anyukámra, mert elég aktív, és a telek határain belül mindenfelé mászkál.( Az utcára már nagyon régóta nem mehet ki, csak felügyelettel)

2019. máj. 19. 19:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja az apa rendes, megígérte, hogy beszél a cigány gyerek szüleivel, meg a saját gyerekeivel is.
2019. máj. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!