Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sorozatfüggőség mennyire...

A sorozatfüggőség mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
Egy sorozatból megnézek egybe 10 évadot,megállás nélkül.
2019. máj. 22. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Már a függőségben is benne van, hogy nem egészséges. Függne attól, hogy ki hogyan érti ezt a kifejezést... De amit mondasz, az tényleg nagyon sok.
2019. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés messzemenően túlzó, hiszen ekkora mennyiség csak napok alatt nézhető meg folyamatosan, alvás nélkül.

Az, hogy a szabadidődet ezzel töltöd ki, még nem beteges. Ha minden más rovására megy (munka, tanulás, napi életvitel, emberi kapcsolatok), akkor abnormális és vehető függőségnek.

2019. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is pontosan tudod, hogy gáz.
2019. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted megállás nélkül?:)


Én is "sorozatfüggő" vagyok,de max 3-4 részt nézek meg egy nap,ha van annyi időm.

Utána már elfáradok benne,főleg ha bonyolult,amire figyelni is kell,nem csak nézni.


Amúgy jobb kihagyni pár napot is,részek nélkül,ha túl gyorsan nézed meg,nem emlékszel részletekre,egyszerre túl tömény,és nem élmény.


Egy 8 évados sorozatot,mondjuk fél év alatt nézek végig kb.

De van,amikor 2 hét is kimarad,pihentetem.

2019. máj. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!