Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan nem egészséges...

Mentálisan nem egészséges emberek mit csináljanak?

Figyelt kérdés

Ha valakinek "gond van " a fejébe, és nem tud ismerkedni, és nem is fog tudni, az élete romokban van, soha nem volt kapcsolata, de még felfogja hogy gond van vele, mivel és hogyan töltheti el a hátralevő életét?

Vagy csak simán várjam meg amig az antiszociális életem miatt komoly pszihiátria betegség alakul ki, hogy ne fogjam már fel a valóságot vagy abszolút ne érdekeljen?


2019. márc. 16. 18:51
 1/10 A kérdező kommentje:
36/f a záporozó privátok elkerülése végett
2019. márc. 16. 18:53
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:

A kapcsolat aligha segítene. Magunkat kell előbb rendbehozni fő vonalakban, nem a másikat terhelni vele. Utána szabad kapcsolatot építeni.

Mi a te mentális bajod?

2019. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Csináld azt, amit akarsz!
2019. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi #3. Ez rendkivül jó tanács, nem is tudom ez miért nem jutott eszembe. Most hogy megoldódott a probléma, más ne is válaszoljon. Azt hiszem ennél tökéletesebb tanácsot nem is kaphattam. 😒😒😒😒
2019. márc. 16. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Például ideje lenne kezeltetni!
2019. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz ismerkedni? Már én sem tudok de legalább tudom az okát.
2019. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azzal töltheti amit szeret. Attól, hogy mentális problémával küzdünk és néha nehezebben vesszük a nehézségeket mint más még értékes emberek vagyunk. Meg kell ismerni betegségünket és tudnunk kell néha időben segítséget kérni. Nincs ebben semmi szégyen, és akkor élhetünk olyan életet mint bàrki más.
2019. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm #7 nagyon pozitiv amit irsz, de egyetlen részêvel se értek egyet. Amúgy nem a napi fizikális dolgokra gondoltam, hanem a jövőbeni érzelmire. Arra hogy a rám váró reménytelen és rossz jövőre hogy lehet felkészülni?

Vagy hogy egyáltalán kell-e készülni, tervezni vagy csak egyszerűen várni kell és beletörödni az elkerülhetetlenbe?

2019. márc. 17. 00:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Menjen olyan közösségbe, ahol pl. szociálisan rászorulókon segítenek. Vállaljon aktív segítő szerepet. Sehonnan nem fogják elküldeni, ahol ezzel foglalkoznak: a magánya is hamar oldódni fog, értelmet fog találni az életében. Tegye magát hasznossá!
2019. márc. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök felesleges a jövőn gondolkozni mivel nem vagy jós nem tudod mi lesz. De ha ezen elmélkedsz és lefestesz magadnak egy szörnyű képet ami egyébként nem a valóság csak a te elméd szüleménye az adott pillanatodat is tönkreteszed vele. Ennek nem sok értelme van. Legyenek céljsid és küzdj azokért. De azért ne képzeld már el előre a 10-20 év múlva lévő sanyarú sorsodat. Mert ha folyton az lebeg előttef afelé is fogsz haladni. Lehet meg sem éred mert elüt holnap egy autó, vagy mégis megismersz valakit aki hasonló hozzád és lesz családod....stb.családban sem mindenki boldog. Hányan lesznek öngyilkosok úgy hogy párjuk meg kisgyerekeik vannak.
2019. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!