Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az mennyire rossz...

Szerintetek az mennyire rossz ha már az öngyilkosságra gondolok?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon rossz napjaim mikor ugy érzem h egyedül vagyok nem szeret senki nem érdekel senkit h mi van velem vagyis egyedül a családomat érdekli és miattuk sosem tenném meg mert nem akarom h átéljék ezt..

Ugy érzem h semmit nem ér az életem.. hogy a barátaimat nem érdeklem ha én nem irok vagy nem hívom fel őket akkor nem is beszélnénk.. mikor mondom a barátnőmnek h elmehetnénk valahova azt mondja h nincs kedve egész nap csak otthon akar lenni mert ugy érzi h depresziós és este látom h képeket rak ki facebookra hogy elment a barátaival szórakozni és ez már nem egyszer történt.. ugy érzem hogy semmit nem érek es nem tudom h alakultak ki bennen ezek a gondolatok.. mindennap sírok mert fáj minden érzésem. Vannak olyan napjaim mikor ezeket nem érzem de mindig vissza jönnek mindig arra gondolok hogy jobb lenne ha meghalnák.. de ezt senki nem tudja mert kifelé mást mutatok mint ami bennem van mert nem akarom hogy sajnálatból legyenek mellettem ..



#Öngyilkoss
2019. máj. 25. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz környezet, ennyi az egész
2019. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Vannak nagyon rossz napjaim mikor ugy érzem ... Vannak olyan napjaim mikor ezeket nem érzem de mindig vissza jönnek mindig arra gondolok hogy jobb lenne ha meghalnák.."

Tudatosítsd magadban (hiszen te magad is írod!), hogy nem, nem "mindig" gondolsz ilyenekre. Vannak rossz napok, de vannak jók, meg semlegesek is. Amikor rossz a kedved, aludj egy jót, hamarabb elmúlik. Akik meg nem foglalkoznak veled, azok helyett keress más barátokat.

2019. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki szokott gondolni rá.
2019. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem fel se veszik a telefont, meg éppen nem érnek rá, de mindenki másra ráérnek, csak rám nem.
2019. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen jó neked. Legalább vannak barátaid.
2019. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan ember aki élete során soha nem gondolt az öngyilkosságra.
2019. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak csak nem is érdeklem őket..
2019. máj. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!