Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kell kijönni egy rossz...

Hogy kell kijönni egy rossz időszakból?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktatok kimászni?
2019. máj. 25. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Hát, igazából én nem is tudom, hogy egyáltalán vannak e jó időszakaim. Úgy érzem nincsenek. De mivel én súlyos visszatérő depresszióval küzdök, ez más, de ahogy egy drága barátnőm megfogalmazta: Fölállok, akármilyen rossz is, beleröhögök a fájdalom pofájába, és azt mondom már csak azért is jól fogom érezni magam, és teszek is érte. Nem sajnáltatom magam, a jóra koncetrálok, mert minden helyzetben van valami jó. Arra koncentrálok ami igazán fontos, és igyekszem másoknak segíteni. Persze ahhoz, hogy ki tudj mászni a gödörből és fel tudj állni, marha nagy lelkierő kell, és vasakarat. Elhatározás kérdése, azt mondod na most én már csak azért is felállok.
2019. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!