Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki öngyilkosságot...

Ha valaki öngyilkosságot követ el, akkor utána miért olyan boldog?

Figyelt kérdés
Pszichiátrián vettem észre. Az egyik lány bent teljesen jól volt,röhögcsélt mindenkivel,és látszott rajta hogy semmi baja nincs. Megkérdeztem hogy mi miatt van bent,ő azt mondta hogy öngyilkossági kisérlete volt. Ezt nem tudtam elhinni,mivel aki öngyilkosságot követ el de túléli az nincs semmennyire jól. Mindenkivel leállt barátkozni.
2019. máj. 29. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet mániás depresszió, vagy a gyógyszerek hatottak rá
2019. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem mutatja ki. De én is valószínűbbnek tartom, hogy a kezelés hatása.
2019. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy örült neki, hogy odabent foglalkoznak vele és tud kivel beszélgetnu. Lehet ez neki alapból nincs meg az életében, ezért akart öngyilkos lenni.
2019. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohh ez nem azt jelenti, hogy semmi baja sincs... egyetértek az előző válaszolókkal full...
2019. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyogyszerekkel lehülyítették.
2019. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!