Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én szerintetek autista vagyok?

Én szerintetek autista vagyok?

Figyelt kérdés

Már rég óta gondolkodok ezen. Mivel nincsenek barátaim, nehezen tudok ismerkedni emiatt gondolom ezt. Barátnőm sem volt még.

Keveset beszélek, sokszor úgy érzem hogy nem tudok mit mondani. Viszont a szemkontaktust nem kerülöm.

Tehát amiatt gondolom hogy valami baj van velem mert nem tudok ismerkedni.

Amúgy teljesen önálló, és életrevaló vagyok, szóval ilyen gond nincs, csak ez a hülye ismerkedés:(

22 éves fiú vagyok.


2019. máj. 29. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon már az emberiség háromnegyedére ráfoghatnánk, hogy autista.


Szerintem meg egyszerűen egy introvertált személyiség vagy. Vannak extrovertáltak is, azok könnyen barátkoznak, az introvertált pedig keveset beszél, nehezebben barátkozik, de annál magasabb az IQ-ja.

2019. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nehezen ismerkedsz, nem leszel élből autista.
2019. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld ki ezt, ezen az autisták általában sokkal rosszabban teljesítenek. A végén van eredmény.

2019. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki vagy😘😘😘
2020. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!