Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha két nappal...

Az normális, ha két nappal füvezés után még mindig hatással van rám? Kezdek aggódni

Figyelt kérdés
Nehéz megfogalmazni azt az állapotot, amit érzek. Az idő-felfogásom és emlékezésem olyan más. Sőt a térérzékem is. Elindulok a-ból b pontba, és mintha az út meg sem történt volna. Emlékezek rá meg nem is. Nem érzem a testemben, hogy megtörtént a mozgás. Továbbá a testem olyan idegennek érződik. Viszketek valahol, elkezdem vakarni, de nem tudom meddig kell, mikor jó már. Ahogy megsimítom a bőrömet az érzet olyan "tompa". Talán mintha zsibbadt lennék, pedig nem is. Az idő telése teljesen más. Nem tudom "tartani az iramot". Elbambulok, a figyelmem egyetlen tárgyra, akármire összpontosul, és teljesen elveszek a térben. Szédülök, és mégsem. Lassú vagyok, nem bírok koncentrálni. Lehetséges lenne, hogy még két nap után is benne van a szervezetemben és ekkora hatással legyen rám? Ez a két nap rémálom volt... Pedig ilyen még nem volt előtte, hogy egyik este szívtam, és még másik nap is hatott... nemhogy két nappal később is... Nagyon félek, hogy valami mentális betegséget alakított ki bennem, és azt tapasztalom...

2019. máj. 30. 03:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hali.


Ugyan májusi poszt, de azért tanulságképp én is le írom a szitut. (Nem használok már egyáltalán füvet és mást sem jó ideje.)


Én mindig rendes füvet szívtam. Tehát nem, nem herbált, varázsdohányt és a többi szemét hulladékot.


Nálam is előfordult többször az, hogy nem feltétlenül bódoltam be/lazultam el a fűtől. De ha igen, akkor is volt olyan, hogy másnap is olyan volt, mintha be lennék állva. Na nem annyira, mintha épp akkor szívtam/dobtam volna el, de azért lehetett érezni.


Kb 5 alkalomról beszélgetünk. Elvileg Indica-i fű volt, de az előtt is mikor szívtam olyat, illetve utána párszor, érdekes mód semmi ilyen jelenség nem volt.


+ Azt meg kell tanulni, hogy füvezés utána nem szabad rögtön lefeküdni, mert szerintem ez volt az oka annak, hogy jelentkezett ez a "mellékhatás". A rögtön úgy értsd, hogy 1 órán belül például.


De mivel írtad/írták, tesi-lelki állapot/betegség erősen függhet tőle. Főleg, ha skizofréniáról beszélgetünk.

2019. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!