Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségem van, és...

Milyen betegségem van, és hogyan lehetne segíteni ezen?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy ha kettesben vagyok valakivel, vagy társaságban, akkor nem tudok beszélgetni. Nem jut eszembe semmi, amit mondhatnék, még akkor sem, ha az adott téma, amiről a többiek beszélgetnek engem is érdekel. Ha viszont egyedül vagyok, magammal órákat képes vagyok elbeszélgetni. Mesélek magamnak, vagy a korábbi beszélgetés témáját tárgyalom meg magammal. Miért van az, hogy más előtt nem tudok megszólalni, pedig nem vagyok feszélyezve, egyszerűen olyan, mintha üres lenne az agyam ilyenkor.

2019. máj. 30. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tessék gyakorolni a társaságban való beszélgetést.
2019. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez nem betegség,csak egyszerűen vannak ilyen beálítotságú emberek?De ebbe mi a rossz?Ez miért lenne betegség,én megértem hogy erősen el akarják hitetni az emberekkel hogy minden betegség,ami kicsit is fura,de ez csak a gyógyszer gyárak propagandája,az ilyeneknek nem kell felülni a te esetedben pedig semmi beteges nincs
2019. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenre valami bezegség címkét keresni???! Komolyan nem értem? Nem vagy egyforma a nyájjal akkor beteg vagy? Atya ég! Te ilyen vagy. Ha nem tetszik tessék gyakorolni!
2019. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én nem voltam ilyen. Régebben bárkivel el tudtam beszélgetni, most pedig még azokkal sem akik közel állnak hozzám. Ha van valaki mellettem egyszerűen kiürül az agyam, mintha nem lenne mondanivalóm, pedig ahogy írtam, igenis van.
2019. máj. 31. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!