Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felek h valami komoly mentális...

Felek h valami komoly mentális betegségem van! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnek kérni! 30eves vagyok. Évek óta nem dolgozom, otthon vagyok a 2 éves kisfiammal. Magányos vagyok, barátaim nincsenek korábbi költözés miatt. Pár hónapja vettem észre hogy nehezen koncentrálok, könnyen zavarba jövök és kellemetlenül érzem magam mások társaságában. Sokat járunk játszótereken jatszohazakba .De ha sokan vannak körülöttünk nem szívesen szolalok meg mert volt egy pár alkalom hogy elkezdtem “makogni” a többi szülő is beszél a gyerekéhez és “állj fel” ülj le” figyelj oda” stb és arra figyelek. Tudom én mit akarok mondani de masnak úgy jön le vmi nem ok. Ha itthon vagyunk erre nincs pl, elmúlik . Emellett van egy emésztőrendszeri betegségem ami miatt kellemetlen “szagom”van. Mindig azt figyelem h a mellettem állok érzik e, mit gondolnak rólam. Borzasztó kellemetlen és szégyellem magam miatta. Ez egy ördögi kor. Néha legszívesebben ki sem mennek az utcára de a gyerekem miatt muszály és mindig erőt veszek magamon. Szeretnek újra egészséges lenni mert nem tetszik ez a forma és nem tudom hogy jutottam idáig. Van meg valaki ilyen helyzetben esetleg ?
2019. márc. 12. 09:30
 1/5 anonim válasza:
Szeretnél róla privátban beszélni?
2019. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs komoly mentális betegséged. Elszoktál az emberektől, a társaságtól, mert nem dolgozol egy ideje és más környezetbe is kerültél. Ráadásul, az emésztőrendszeri betegséged miatt, hiába vágysz a társaságra, mégis kerülöd, nem mersz új kapcsolatokat kialakítani.

De lehetnek ebből problémák. Nyilván senki sem akar magányosan élni. Kell a felnőtt társaság, kell a kikapcsolódás. Férjeddel nem szoktatok külön felnőtt programot csinálni, gyerek nélkül? A betegséged miatt valóban van "szagod", vagy csak te félsz, hogy mások érzik?

2019. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De szoktunk eljárni néha kettesben is! Akkor elfelejtek mindent :) jól érzem magam és ki tudok kapcsolni, nem érdekel semmi. Viszont

Lehet viccesen hangzik de szagom miatt kerültem már nagyon kellemetlen szituációkban es szerintem emiatt figyelek mindig meg ha esetleg nem is lehet érezni. De úgy érzem már rám van írva. Nem tudom lemosni és ez őrjítő.

2019. márc. 12. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

De mitől van a szag? Nem lehet kiküszöbölni?

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy ez az akadálya, hogy új barátokat szerezz, hogy jobban kijöjj más anyukákkal.

2019. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bizonyos dolgokat nem tud lebontani a szervezetem. A gyerekkori barátaimmal ezért romlott meg a kapcsolatom. Senki nem mondott semmit ezzel kapcsolatban, persze csak a hátam mögött. Ezért már egy idő után nem kerestem a társaságot. Hol jobb hol rosszabb de bennem maradt ez. Az egyik probléma szülte a másikat. Soha nem voltam szégyenlős , inkább nagypofájú :) idegesít hogy mára ilyen problémáim lettek.
2019. márc. 12. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!