Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Általános ez? Nem érdekel...

Általános ez? Nem érdekel semmi, nem köt le semmi, nem szórakoztat semmi Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem motivál semmi, nem csinálok semmit suli után, nincs semmilyen célom (csak gépezek, zabálok, alszok, néha kimegyek levegőzni, kiverem), ha történik valami "nagy dolog" nem izgat fel, nem vagyok boldog. Barátaim vannak, de iskolán kívül nem keresnek, csak ha kiakarnak használni valamire. Beszélgettek velük, néha nevetnek a viccemein, meg én is (persze ha megerőltettem). Úgy érzem csak "pörgetem" ezeket az unalmas, sz*r hétköznapokat

2019. máj. 31. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt sokáig. Az segített, hogy végre rájöttem, mi érdekel igazán, mi a célom és ezt hogy érhetem el. Persze, emellett az is fontos, hogy kimozdulj, ismerkedj, legyél kicsit spontánabb, ebbe tényleg nagyon bele lehet fásulni.
2019. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogy tudom megtalálni, vagy kideríteni mi érdekel?
2019. máj. 31. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy depressziós vagy.

Próbálj beszélni (ha van) a sulipszichológussal.

2019. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most derült ki hogy gluténérzékeny, vashiányos vagyok lehet ehhez valami köze?
2019. jún. 1. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De ettől függetlenül is érdemes kezdeni valamit vele.
2019. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!