Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggeltől szorongok kb délig...

Reggeltől szorongok kb délig utana Dolgozni megyek már idegességben Kezdem el a munkát ráadásul buszt vezeték 9-10 orat igy vezeték már évek óta ez megy Estére alig van erőm végig csinálni kb éjfél Mire végzem Pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

Pszichológus hoz megyek de nem mondanám egyből

Hogy a munkát nem bírom csak a szorongást meg az belső

Feszolsegt említenem mert azt mondja hogy változtassak

Munkát amit 25 év után 53 évesen nehéz

Jó őtlet e? Így kezdeni



2019. jún. 3. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Merrefelé van az útvonalad?
2019. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pszichoterápiára lesz szükséged, de átmenetileg okozhatja a tünetek súlyosbodását. Az időszak átvészeléséhez gyógyszeres kiegészítő kezelést vagy táppénzes időszakot javasolnak, ehhez pszichiáteri vizsgálat szükséges.

Én is most kezdem, nekem ezt javasolták a pszichoterápiás osztályon. Tudom milyen az amikor a szorongás, az idegesség miatt annyira fáradt vagyok, hogy élni sincs kedvem.

2019. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A munka miatt van a szorongás? Gondolom, nem.

Valami más miatt van a szorongás, és az van rossz hatással a munkára is meg az egész életedre?

Szerintem segíthet a pszichológus. Meg kell keresni, hogy mitől szorongsz. Ha rájössz, akkor lehet rajta változtatni. De lehet, hogy már most is tudod. Családi gond? Valami függőség?

2019. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon bíztató, hogy ilyen sofőreink vannak, aztán majd csinál egy karambolt amibe 20an majd meghalnak. Tök fa.sza! Miért nem szűrik évi szinten az alkalmassgot, az ilyen sofőröknek ajánljanak fel más munka poziciót, nem való neki a sofőrködés, mert baleset veszélyes :( És kötelező rehabilitációt, vagy valami kezelést, tök mindegy de így nem kéne ám vezetni
2019. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen erős szorongás eseté n mindenképp szükség lesz gyógszeres terápiára, szóval eress föl egy pszichiátert is.

ÉS a táppénz nem ártana.

2019. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!