Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel töltötök időt szingliként?

Mivel töltötök időt szingliként?

Figyelt kérdés

Sziasztok, voltak komoly érzelmi problémáim. Már évek alatt kezdek sokkal jobban lenni. Kezdek túllenni a volt kapcsolatomon, lehet az átlagnál több idő kellett hozzá.

Most már kezdek rendbe jönni, de azóta senkivel nem érzem jónak a kapcsolat-témát. Vágyom a szerelemre, de azóta nem jön, és elvagyok néha férfi ismerősökkel, szinte kapcsolatnak tűnhetne, de tudom, hogy nem az.

Ezért az érdekelne, ha egyedül vagyok, hogyan csináljam, hogy ne hiányozzon senki?

Hogy tényleg boldog tudjak lenni egyedül?

Hogy ne érezzem azt az erős szeretet-hiányt, hogy kb kétségbeesetten át akarjak menni valakihez estére, vagy akár egész napra, csak hogy ne legyek egyedül. Nem szeretem egyáltalán, hogy sokszor ezt teszem. Akihez így átjárok, mindig szeretettel vár, de számomra nem jó az, hogy ilyen vagyok, mert így soha nem lesz normális kapcsolatom.


Próbáltam nagyjából leírni, mi érdekel. Szóval arra vagyok kíváncsi, ti mivel töltötök időt?

A 'menj, keress egy hobbit', az olyan hárító, és olyan általánosító tanács.

Aki szingli, mivel tölti idejét, ha épp nem dolgozik/tanul?

Vagy ha otthon vagytok egyedül, két tanulás között mivel dobjátok fel a hangulatot?

Engem sokszor élből lehangol, hogy 'nincs senkim', amit úgy értek, hogy nincs meg az életemben egy olyan valaki, akire vágyom. Aki már volt, de most már nincs, mert vége lett. És hogy emiatt ne érezzek ürességet.

Szeretnék motiváltabb lenni magammal szemben, és szeretni magamat, régebben ezzel nem volt gondom, és tudom, hogy csodálatos lenne, ha működne, úgy igazán.


Köszi, ha tudtok írni valamit.


24l



2019. jún. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Járj társaságba, ismerj meg minél több új embert. Ez nálam feledteti a korábbi rossz emberi kapcsolatokat, legyen az párkapcsolat vagy munkahely.

Flörtölgess, ne túl sokat, mert az megárt, csak egy kicsit.

2019. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Esku ami utan ezt elolvastam arra gondoltam hogy felvagom az ereim.
2019. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Te valoban maganyos lehetsz
2019. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig más tanácsot nem igazán lehet adni. Ha párkapcsolat nélkül üresnek érzed az életed, meg kéne tölteni valamivel, nem?
2019. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyaf-nyaf-nyaf. Egy nőnek SEMMIT nem kell tennie azért, hogy megtalálja a párját és boldog legyen. Szóval te nem is akarsz párt, vagy olyan magasak az elvárásaid, hogy isten se felelne meg nekik.
2019. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Engem annyi minden érdekel, hogy már lehangoló, hogy nincs időm mindenre. Főleg, hogy egyetemre járok, dolgozom és együtt élek a párommal. Veled ellentétben, pont azt hiányolom, hogy legyen egy kis időm magamban, amikor órákon át, zavartalanul a hobbimmal foglalkozhatok. Sosem okozott gondot az egyedüllét. Nyilván én is vágytam némi romantikára, de nem éreztem magam különösebben lesújtva, hogy nem volt barátom anno.

Olvasás, rajzolás, sorozatozás, filmezés, videójáték, kertészkedés, DIY dekoráció, felnőtt színezők, zenehallgatás, állatok gondozása, engem érdeklő témák tanulása önszorgalomból. Ha nem lenne senkim, lazán el tudnám ezekkel tölteni minden időmet.


Ha ennyire szükséged van társaságra, lehet, hogy ideális elfoglaltság lenne számodra önkénteskedni állatmenhelyen vagy gyermekkórházakban.

2019. jún. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Szingli vagyok ésnem olyan fiatal. Sose unatkozom. Olvasok, sétálok,netezek, jógázom, meditálok, emberekkel foglalkozom, tanulok mindig mindenkitől valamit. Előadásokra járok, jókat főzök. Ennyi. A "szingliség" olyan mint a szegénység. Tudatállapot.
2019. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg az összes nőt azért küldtem el eddig mert az egyetem, munka, + magánéleti dolgaim mellet. Nincs időm kapcsolatra.
2019. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!