Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan merítsek erőt?

Honnan merítsek erőt?

Figyelt kérdés
Sajnos OCD-m vagyis kényszerbetegségem van. Állandóan kedvtelen vagyok, semmi se tesz boldoggá. Nem tudom, hogy az OCD-nek van-e ehhez köze vagy ez egy külön betegség, de mit javasoltok honnan merítsek erőt. Meg akarok gyógyulni, de nagyon nehéz mert általában csak negatív dolgok történek velem.
2019. jún. 5. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Keresd Szabó Péter előadásait a neten. Sok erőt lehet belőle meríteni.
2019. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jézusom, nehogy szabó péter nézz, menj inkább pszichológushoz v pszichiáterhez, ha eddig nem tetted

ha nem segít, akkor válts másik szakemberre

a burán meg esetleg utánanézhetsz más OCD-s embereknek is, hátha ők is tudnak segíteni

2019. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom, ilyen motiválószektásokat ne nézz az üzenetek fele konkrét káros, menj szakemberhez, és ha youtube akkor valódi pszichológusok csatornáját keresd.
2019. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!