Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nekrofília egy mentális...

A nekrofília egy mentális betegség?

Figyelt kérdés
Mennyire beteg elméjű az ilyen ember? Ti mit gondoltok egy nekrofilról?
2019. jún. 5. 17:32
 1/5 anonim válasza:
86%
Hát nem épelméjű az ilyen, az biztos
2019. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig is érdekeltek, de nem sok írás van róluk.
2019. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az.
2019. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Mentális rendellenességek kórmeghatározó és statisztikai kézikönyve szerint hivatalosan nem minősítette a nekrofíliát mentális betegségként. Ez a parafíliák közé tartozik, vagyis egy szexuális deviancia. A parafíliák között kb.7-8 van, ami mentális betegségnek számít, de ez a nem meghatározott kategóriában van. Leginkább a kapcsolatteremtésre képtelen személyeknél figyelhető meg, nekik egy halottal a legkönnyebb kapcsolatba lépni, mert nem beszél, nem ellenkezik, nem utasít vissza stb.
2019. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudok valami sokat a témórál, habár a Jeffrey Dahmer dokumentum filmből úgy tudom hogy egy szexuális zavar, amit ha nem kezelnek NAGYON durván elfajulhat... Szerintem egy NAGYON komoly mentális betegség, habár aki ebben szenved elvileg nem őrült, teljesen beszámítható, csak mint ahogy azt láttam, közveszélyes (mivel tobb nekrofil emberből is sorozatgyilkos lett)
2022. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!