Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asperger szindrómának a...

Asperger szindrómának a hangsúlytalan beszéd lehet a tünete?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hogy majd mindig ugyanazzal a hangsúllyal beszélek amit az emberek nem tudnak hová tenni. Megfigyeléseim szerint a normál embereknek hangsúlyra is szükségük van, hogy tudják miként érzek egyes dolgokról.


Nem tudom, hogy Aspergeres vagyok-e csak gyanítom illetve próbálom kideríteni, ez lehetett-e az oka annak, hogy nem nagyon értettek az emberek, illetve, hogy furcsának, különcnek tartottak.


2019. jún. 12. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Hát persze, az embereknek már a 99.9%-a aspergeres, az a fura, ha valaki nem!

Most berobbant a divatba az asperger, meg az autizmus.

Mikor lesz vége? :/

2019. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de emellett még sok más egyéb tünet együttállása szükséges.
2019. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van időd, keress fel egy beszédtrénert. Lehet hogy nincs Aspergered, csak egy jellemvonás a monoton beszéd, amin dolgozhatsz.
2019. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes lenne elmenned beszédtrénerhez, illetve pszichológushoz azzal a kérdéssel, hogy Aspergeresnek gondol-e.


Ami fontos: Aspergeresként is teljesen normális, boldog, jó értelemben vett átlagos életet élhetsz, legfeljebb pár dolgot, ami az átlagembernél magától jön, neked tudatosan kell megtanulnod, pl megfelelően hangsúlyozott beszéd.

2019. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!