Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stresszhelyzetben nagyon...

Stresszhelyzetben nagyon szur, faj a szivem es kihagy. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Ma osszevesztem az eladoval a boltban, mert minosithetetlen hangnemben bezelt velem, csak azert mert nem lehetett kartyaval fizetni, de kezpenz nem volt nalam. Miutan kimentem a boltbol, beszurt a szivem, alig kaptam levegot, kihagyott par verest... mitol lehet hogy stresszhelyzetben kb szivrohamot kapok?
2019. jún. 14. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
A kezem is remegett, es iszonyatosan meres voltam .. ezen hogy javithatnek hogy jobban birjam a stresszhelyzeteket?
2019. jún. 14. 12:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja es azt tudni kell rolam, hogy abszolut nem vagyok egy veszekedos fajta, sokszor inkabb nem is szolok semmit, meg ha valamivel gondom is van, mert nem szeretnek vitaba kerulni
2019. jún. 14. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
legyen nálad készpénz
2019. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeggyé frontint,manpság mán minden sarkon osztogatják itt a GYKn is
2019. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Látod,hogy nem éri meg felhúzni magadat?


Fogadd el a helyzetet, ha ilyen lesz máskor is és lépj ki belőle. Ebben a melegben még kaphat az ember egy agyvérzést.


Velem valamelyik nap az OTP bankban beszélt az ügyintéző minősíthetetlen stílusban és bizony nőtt a pumpám, de mivel én is emberekkel foglalkozom, hát láttam, hogy frusztált ezért megkérdeztem tőle, hogy "rossz napja van???". Persze annál kimértebb, cinikusabb lett és mindezt azért, mert merészeltem bemenni a bankba ez miatt az adategyeztetés miatt. Még volt egyéb kérdésem, amire kérdéssel válaszolt, persze a pumpám kúszott fölfelé és megint kérdeztem tőle, hogy "mondja, nem akar nekem segíteni???" Persze én a sokadik szerinte félreinformált, tudatlan ember vagyok, aki nem értette, hogy csak azok menjenek akik levelet kaptak.


Ha hagytam volna,hogy elragadjon az indulat amitől 1 hajszál választott el, akkor legszívesebb hangosan a főnökének kiabáltam volna. Nem tettem.... megértően és bocs, hogy élek stílusban elnézését kértem és rövid napot kívántam....ÉS A VÉGÉN A FA ARCA MOSOLYRA HÚZÓDOTT.


Hát nem jobb így?

2019. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg igyál gyakran citromfű teát az nyugtat az biztos.

Van választásod!! Vagy azt akarod minden áron, hogy igazad legyen vagy szívinfarktust fogsz kapni oszt jócakát.

2019. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!