Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azis panik rohamnak mimosul...

Azis panik rohamnak mimosul ha nem ver olyan gyorsan a szivem, de felelmeim vannak, panikolok, faj a fejem es szedulok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Olyankor baromi gyorsan ver a szíved és nem kapsz levegőt. A szédülés vele jár, de a fejed nem fáj rohamnál. Nem tudom, mi lehet nálad a baj, de nem pánikroham, amiről írsz.
2017. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szorongástól is lehet
2017. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet...nem mindenkinél egyforma...
2017. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, minősülhet annak!
2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annak minősül.

Ez nekem is volt,mondjuk fejfájásra nem emlékszem, másnap már társult hozzá a gyors szívverés meg a remegés.

2017. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ricardo4096 válasza:
Lehet, véleményem szerint. A pánikrohamoknak az intenzításától is függő ,hogy mennyire erősek az egyes tünetek. A kérdésben felsorolt tünetek, mindeggyikére vonatkozóan, pánikroham általában inkább, az erősebb pszihés rosszulétekre vonatkozik ,amit valamilyen szorongás vált ki. Enyhébb esetekben, inkább csak szorongásnak lehet nevezni, akár szinte ugyanazon tünetekkel, egy egyén esetében is. A fejfájás lehet, a stresszes állapot végett, megemelkedő vérnyomás miatt is. Szédülésből is van többféle. Szerintem jobb lenne orvossal is konzultálni a dologról, ha a probléma tartósabban is fennál ,hogy a tünetek pontos okai tisztázva, és esetleg kezelve legyenek.
2017. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!