Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha minden nap iszom, de...

Ha minden nap iszom, de reggel nem kívánom az italt akkor alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Minden nap iszok mostanában, napi 3-4 sör, hétvégén vagy hogy megiszok 12-t egy nap , de reggel nem iszok nem is kivánnám. Van rendes felelősségteljes irodai állásom középvezetői pozicióba, sok a felellősség, teljesítek is nap közben nincs kihatással az alkohol erre.. de ha hazaérek alig várom, hogy felbontsak egy sört, hétvégén meg igazi álom, hogy annyit ihatok amennyit akarok.. most leírva én is érzem már a súlyát, most is iszok, de ez még nem alkoholizmus ugye? Fizikálisan nem vagyok kötve remélem..
2019. jún. 14. 20:42
1 2
 11/12 Phoney ***** válasza:
És akkor is, ha a végén semmi másra nem vágysz, mint hogy végre megigyál valamit.
2019. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

1-2 napnál tovább nem bírom sajnos , fizikailag nincs semmi bajom, de kivánom a piát mentálisan és úgy vagyok vele, hogy miért ne?


Ha ettől jobban érzem magam miért sanyargassam magam?


Pénzem van rá, nem mástól veszem el, egyedül élek nem bántok senkit ezzel.

2019. jún. 18. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!