Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden reggel korán megébredek, és nem tudok visszaaludni?

Figyelt kérdés
Már egy hete tart ez az állapot. Suliba járok, de mostanában többször is felkelek. Egyik nap a meleg miatt, másnap azért, mert fáztam, aztán hajnalban is. Forgolódok, van, mikor vissza tudok aludni, de hétvégén is, 7-kor már felkeltem. Mindegy, mikor fekszek le, ilyentájt mindig megébredek és nem tudok visszaaludni.

2019. jún. 10. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Mert hozzászoktál a koránkeléshez, és alapvetően korán kelő típus is vagy. Velem is ez a helyzet egyébként.
2019. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, mindig 7 kor kellek. Így van beállva a biológiai órád.
2019. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet azért volt, mert izgatott voltam a szóbelik miatt meg vártam nagyon a nyaralást. Mert ezek után már tök jól aludtam.
2019. júl. 11. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam most van ez egy ideje.. Nem tudtam sokáig de attól állt be így, hogy az erkélyem alá áll be apum kocsival és ha megy el korán felkeltem a hangra.

Mintha folyton keltene egy ébresztő szóval tudat alatt ráálltam erre. Már néha sikerül visszaaludnom, így 8 körül kelek ami már jó. De ha belegondolsz ez lenne a normális

2020. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!