Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ugye nem skizofrénia?

Ez ugye nem skizofrénia?

Figyelt kérdés
Játszottam egy számítógépes játékkal,ami egy lövöldözős,katonás játék. Annyira elmerültem benne,hogy minden egyes robbantásnál,lövésnél megijedtem. Olyan érzésem volt mintha ott lennék élőben.
2019. jún. 16. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2019. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen gyökér játékokkal játszol, ahelyett hogy kimennél és csajoznál. Fogadni merek hogy szűz vagy még XD
2019. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Ennek az ég világon semmi köze a skizofréniához. Egyébként a játék készítőinek részben pont az általad leírt hatások kiváltáca a céljuk. Én azt javaslom, inkább sakkozz, ultizz, römizz, csocsózz, dartsozz stb a haverokkal. Hidd el sokkal jobb. Társaság, dumálás, jókedv...
2019. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno én is hasonlóképpen diagnosztizáltam bele magam ebbe a betegségbe :D Egyszerűen beleélted magad, ennyi. Zárd is le ezzel.
2019. jún. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!