Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor indokolt szorongásra...

Mikor indokolt szorongásra gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés

Sokat szorongok, szociális fóbiám van. Nem szeretek szerepelni, nagyon csöndes vagyok társaságban, szociális szorongásom van.


Befolyásolja az életemet, ez végett nem vagyok boldog.

Járok pszichológushoz, azt mondja szerinte nincs szükségem gyógyszerre, de néha úgy érzem szükségem lenne rá.


Van, aki kigyógyult belőle?



2019. jún. 17. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen szorongó időszakom, hogy még attól is szorongtam, hogy felhívjak valakit. Nekem az segített, hogy szembe néztem vele, társaságba mentem sokat. Olyan szituációkba mentem bele ami szorongást váltott ki. Először borzasztó érzés volt, aztán egyre jobb lett. Kellett egy kis idő, de megszoktam. Most már nem szorongok!
2019. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-Légzőgyakorlatok (buteyko.hu)

-Meditáció minden nap (TM)

-Jóga

-Pozitív megerősítések (youtube)

-spirituális, önfejlesztő irodalom

-mozgás!!!

2019. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jdfGabrella ***** válasza:
Semmikor. Ez nem megoldás.
2019. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor 72 órája nem alszol, téped a hajad, kényszermozgásaid vannak, remegsz az idegtől és a kényszergondolatoktól amit a poszttraumás stressz okozott. Erős légszomj és izomfájdalom,fejfájdalom mindezek mellett.


Szerintem örülj, h csak ez a bajod

2019. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint érezhetően rontja az életminőségedet. Vannak erre tesztek, amiket érdemes kitölteni, az orvos úgyis ad, ha elmész.
2019. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmikor mert csak minden rosszabb lesz tőle
2019. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!