Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamilyen betegség? Mit...

Ez valamilyen betegség? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy imádom ha csiklandoznak. Az a baj, hogy ezt kínosnak érzem, és szüleimnek sem mertem elmondani, és senkinek, úgy érzem, hogy ez nagyon ciki. Az interneten próbálom kiélni magam, de nem az igazi. A legrosszabb, hogy egyfolytában arról ábrándozok, hogy kikötöznek, és csikiznek engem. Ez valamilyen betegség? Nagyon félek, hogy soha életemben nem élhetem majd ki magam, mert elítélnének érte. Rettegek ettől, hogy életem végéig kettős életet fogok élni amiatt mert titkolóznom kell. Más is van ilyen helyzetben?


Kérlek értelmes válaszokat írjatok.



2019. jún. 18. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez valamilyen fétis! Ez még egyaltalán nem gáz! Majd ha lesz párod, akkor vele kiélheted magad! Nem kell ezt szégyelni, nem olyan mint ha azt kérnéd, hogy szarjon rád! Igazából a szüleidnek, és a környezetedben élőknek sincs semmi köze hozzá! Ez a te magánügyed és szexuális fantáziád/ vonzalmad! Ezt csak a pároddal kell megosztani!
2019. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is, párodnak említheted.
2019. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

ebben semmi kivetni való nincs, nem betegség, ha ettől érzed jól magad, akkor hajrá :)

szerintem is, ha lesz párod, akkor ő majd partnered lehet ebben, esetleg, ha nincs ennek szexuális vonzata, akkor egy nagyon jó barátodat is bevonhatod, ha kellően bízol benne

2019. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Kicsit megnyugottam :D ment mindenkinek a zold kez :)
2019. jún. 18. 20:59
 5/8 anonim válasza:
61%
eljed ki a vagyad :) en nyitott vagyok ilyesmire
2019. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Engem érdekel szintén ez a témakör. 30F
2019. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi, nem vagy egyedül! Én is napi szintem fantáziálok a csiklandozásról, mondjuk én inkább csikizni szeretek, és csak nőket!
2019. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én kikötözlek és megcsikizlek ha szeretnéd, úgy ahogy akarod mert imádok csikizni másokat.
2019. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!