Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek valami működő...

TSkull kérdése:

Van valakinek valami működő módszere túlzott lámpalázra?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges típus vagyok, és sokszor akadályoz a lámpalázam. Kíváncsi lennék van-e valakinek valami bevált trükkje, akár valami készítmény?

Nem a nők lapjában lévő idegesség legyőzését elősegítő tippekre vagyok kíváncsi, mert azokat én is el tudom olvasni, hanem valami olyasmire, ami tényleg működik.


Köszönöm.



2019. jún. 24. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a fél konyak segített. Legfeljebb két fél...
2019. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Gyakorlás. Ne bizonytalanul menjek oda, hanem felkészülten. Másrészt, ha többször vagyok ugyanolyan helyzetben, akkor már jobb.

És alkalmazom a "lekakálom" módszert is. Ha valami annyira nem fontos, akkor már nem idegesítem magam miatta. Vagy régebben még ügyintézésnél is ideges voltam, pedig ott nem kell kiállni emberek elé, nem nekem kell szerepelni. Ezt tudatosítottam magamban, idegeskedjen az ügyintéző :)

2019. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is a gyakorlás segített. Azért izgulsz mert minden helyzet új és ismeretlen ami frusztrál. minél többet csinálod annál könnyebben fog menni.
2019. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lámpaláz után ma több ezer ember előtt is megy a beszéd, igazából sajnos igaz, a gyakorlás az remek, afféle edzés, hozzáedződnia helyzethez, meg nyilván belátni hogy mások se tudnának feltétlen it tállni....valami benned ami megnyugtat de arról te tudhatodmiaz
2019. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem lagzim lesz, és azt nem igazán tudom előre begyakorolni.
2019. jún. 26. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!