Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet a lelki sérülést...

Hogyan lehet a lelki sérülést (betegséget) legyözni Minnél rövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés

Gyenge vagyok lelkileg és sérült is. Talán ez a legnagyobb problémám.

Sajnos sok rossz történt velem ami miatt egy roncs vagyok lelkileg!

Eléggé önbizalomhiányos is vagyok és emberek közt nem érzem magam jól. De nemtudom hogyan lehetne a lelki sérülést lekűzdeni?

És egy kis őnbizalmat szerezni minden téren.


2019. jún. 25. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hosszú idő és apró lépésekkel... Egyszerre úgy se fog menni... Pl nekem meghaltak a gyerekeim szülés után 4 napot éltek... Pánikbeteg lettem... Rettegtem itthon... Rettegtem elaludni.... Rettegtem a haláltól de élni sem akartam a gyerekeim nélkül... Viszont a férjem miatt muszáj volt össze szedni magam... Már két éve volt még mindig van min csiszolni.... De azt kell erőltetni amitől rettegsz és előbb utóbb elmúllik a rossz... Pl én utáltam és rosszul voktam a boltokban mindig volt ott egy baba boldog család stb... Addig erőltettem amig be tudtam vásárolni (babákat még mindig nem tudom elviselni te hát nem allok le gügyögni meg gagyogni de már nem akadályoz meg a bevásárlásba) na meg még tudnék példákat sorolni hogy mivel hogy küzdöttem meg... De neked ezek a problémák hogyan nyilvánulnak meg a mindennapi életben? Úgy könnyebb lenne segíteni...
2019. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichologushoz, nem gáz oda járni. Sokat tud segíteni, ez a munkája.
2019. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!