Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő után jelentkezik a...

Annie23 kérdése:

Mennyi idő után jelentkezik a frontin elvonási tünet?

Figyelt kérdés

Pl: ez olyan mint az alkohol? Ahogy kimegy jelentkezik, mint a másnaposság?

Mert reggel bevettem 3 db 0.25 -et, mert most elég stresszes az életem, de estere kezdek rosszul lenni. Na már most be van gyulladva a torkom, lehet, hogy csak amiatt leszek este rosszul mert beteg vagyok? Mert hidegrázás, izomfájdalom, hőemelkedés, szapora szívverés megvan. Ez elvonás lehet, vagy csak mert estére megy fel a lázam a torkom miatt?



2019. jún. 26. 11:48
 1/2 piku78 ***** válasza:
Ha régebtől napi szinten szedted mondjuk 3x és most csak reggel szeded akkor lehet az.Vagy lehet szorongás is.
2019. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb 36 órával az utolsó adag beszedése után jelentkezik az elvonási tünet, átlagos esetben


Ha más valaki rengeteget szed belőle akkor gyakorlatilag néhány óránként kell szedje mert különben rosszul érzi magát.

2019. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!