Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utalhat valamilyen komoly...

Utalhat valamilyen komoly problémára?

Figyelt kérdés

Ha valaki a vihar idején, mikor dörög az ég, villámlik, akkor behúzódik a sarokba, és az arcát, fejét a kezével eltakarva várja a végét? Nekünk is mondja, hogy ne járkáljunk, menjünk el az ablaktól, és persze semmi nem lehet bekapcsolva. TV, számítógép, ilyesmi.

Vagy egyszerűen csak fél? Középkorú személy.



2019. jún. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami régebbi trauma jele? Nekem egyik ismerősöméknél mikor kicsi volt a vihar háztetőket szedett le a falujukban. És utána sokáig pánik szerűen félt egy dörgéstől is... De elmúlt. Egy középkorú személynél érdekes viselkedés, de szerintem nem nagy probléma, kezelhető akár pszihológussal, vagy egy mélyebb beszélgetéssel, ha ilyen dolog, amire gondolok.
2019. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg lehetett valami rossz tapasztalata valamikór ezzel kapcsolatban és ezt traumaként élte meg. Talán azóta sem dolgozta fel. Erről jó lenne neki elbeszélgetni például egy pszichologussal hogy feldolgozhassa! És igen nem feltétlenűl normális jelenség ez egy felnött személynél szerintem.
2019. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!